TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI PEYZAJ VE SÜS BİTKİCİLİĞİ FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM

Türkiye’nin en kapsamlı Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’nin hazırlıkları son hızla devam ediyor. 16 Eylül’de kapılarını açacak olan 3.Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali, katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamak için gün sayıyor. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen pandemi önlemlerine tamamen uygun, 50 bin m² açık alanda gerçekleştirilecek olan festival sektörün buluşma noktası olmaya devam ediyor.

 

Festival tarihinden aylar önce başlayan alt ve üst yapı çalışmalarımızı tamamlandı. Festivale günler kala festival alanında çadır kurulumları devam ediyor. Katılımcılarına her yıl daha iyi hizmet vermeyi amaçladığımız Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali bu yıl da hobi bahçeleri, uygulama alanları ve geniş katılımcı profiliyle her zamankinden daha hazır.

 

Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali; güvenli festival alanıyla, ulusal ve uluslararası yeni iş bağlantıları için en uygun şartları katılımcılarına sağlayacaktır. Yeşilin ve mavinin buluştuğu eşsiz noktada; sağlık ve hijyen kurallarına uygun festivale tüm doğa severleri bekliyoruz.

 

16 Eylül’de Sapanca/Kırkpınar’da görüşmek üzere…

Türkiye’nin en kapsamlı Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’ne davetlisiniz.

 

Ayrıntılı bilgi için: http://susbitkiciligifestivali.com/bulten/

                                http://www.susbitkiciligifestivali.com/

 


Paylaş: